Elektro Store sh.p.k
Tel: +37744609040 (Call)
Hajredin Bajrami
Lipjan, 14000
Rreth nesh
Materiale Ndertimore Elektrike dhe Ndriqim, Sisteme Alarmi kunder Vjedhjes dhe Zjarrit, CCTV Kamera
Instalime Elektrike
Instalime Sistemeve Alarmi
Instalime te Kamerave
Asistence Profesionale
Shpallje dhe oferta
Nuk ka asnjë shpallje/ofertë nga Elektro Store sh.p.k
Shto shpallje/ofertë
Dërgo porosi
Telefoni:
500

Ku ndodhemi
Fotografitë
Nuk ka asnjë fotografi nga Elektro Store sh.p.k
Shto fotografi
Orari i punës
Ditet Nga ora Neri ne oren
e hënë 08:00 19:00
e martë 08:00 19:00
e mërkurë 08:00 19:00
e enjte 08:00 19:00
e premte 08:00 19:00
e shtunë 08:00 19:00
e diel 09:00 13:00
Kategoritë tjera:
Energji » Energjetikë