Biznese të ndryshme

 • pro.print® CREATIVE STUDIO * DIZAJN GRAFIK & SHTYP - Dizajnimin e Logos - Identitetin e Kompanisë - Identitetin e Brendit -
  Ibrahim Popoci 7
  Gjilan

 • N.P.T."LIMI-ADA" Prodhojme Ushqim per zhvilimin dhe shendetin e Bletes,si dhe kemi produktet e bletes si : Mjalt
  Bukosh
  Suharekë
  Therandë
 • Geo&Land Sh.P.K. GIS, Software development, land surveying
  Qamil Hoxha Nr. 5
  Prishtinë

 • Lili Mirë se vini në faqen prezantuese të pishinës Lili, e cila ju ofron zgjidhje ideale për ditët e
  Milloshevë
  Prishtinë

 • ORD. STOMATOLOGJIKE "AGIDENT" Në këtë ordinancë i kryejm të gjitha shërbimet stomatologjike në mënyrë profesionale.I kryejm këto
  EQREM ÇABEJ
  Prishtinë
Biznese te rejat

 • HasPlast HasPlast Xhepçisht Tetovë që nga viti 1992 Prodhimin e LDPE & HDPE folise, keseve per mbeturina, Per
  Sharr
 • www.ferizajpress.info www.ferizajpress.info është portali i vetëm lokal online në Ferizaj dhe në rajon të Ferizajt i cili ka për qëllim dhe synim informimin e opinonit me lajme aktuale dhe te balancuara. Ferizajpress udhëheqet nga një staf profesional meqë këtë e dëshmojn edhe statistikat të cilat lëvizin pozitivisht cdo ditë.
  Rr. Deshmoret e Kombit p/n
  Ferizaj

 • automaticdoors Ndërmarrja, Automatic doors , Ju ofron brendet më të reja të dyerve automatike për garazha, dyerve
  Prishtinë

 • N.T SUSURI Kompania N.T Susuri eshte perfaqesuese eksluzive e produkteve te mirembajtjes se kompanise se mirenjohur ne tregun boteror e kompanise FLORAKIM KIMYA me produktet e saj FLO and FRILL. Kjo kompani ka shtrire tregun e saj ne me shum se mbi 22 shtete te botes duke filluar nga SHBA , Kanada etj. dhe permes kompanise N.T SUSURI ajo filloi qe kete vit te shet produktet e saj edhe ne tregun kosovar. Kompania N.T Susuri merret me shitjen me shumic dhe pakic te ketyre produkteve duke i ofruar konsumatore
  20520 Zhur - Prizren
  Prizren
 • PIKA Express LLC Bejme te gjitha llojet e transportit brenda dhe jashte Kosoves, nga te gjitha vendet e BE dhe
  Sheshi Iliris
  Fushkosovë
Shpallje dhe oferta
 • Banesa ne shitje ne kompleksin me te ri Blerti
  840 €
  05.05.2013
 • Company Mili
  Me Marrëveshje
  29.03.2014
 • Kova plastike 18 litër rrethore
  Me Marrëveshje
  18.05.2013
 • Sistem solar nga Sonnenkraft® Comfort E
  Me Marrëveshje
  12.05.2013
 • SIGURIMI KASKO
  Çmimet janë më një % shumë të vogël!
  04.02.2014
 • Sipas qyteteve
  Bizneet sipas kategorive