GardenTenda
Tel: 045376614 (Call)
Gjilan
Gjilan, 60000
Rreth nesh
Tenda me qira Gjilan
Tenda me qera Gjilan

Garden Tenda në Gjilan ju ofron në gjdo kohe Tenda,Tavolina dhe Karriga shumë cilësore per gjdo aheng tuaj si për Fejesa, Kanagjeqe, Dasma, Panaire, Konferenca si dhe për të pame.


Na kontaktoni për të rezervuar datën tuaj... Viber +38345376614

045-376-614
049-313-959

Tenda me qira Gjilan
Tenda me qera Gjilan
Tavolina me qira Gjilan
Tavolina me qera Gjilan
Karriga me qera Gjilan
Karriga me qira Gjilan
Shpallje dhe oferta
Nuk ka asnjë shpallje/ofertë nga GardenTenda
Shto shpallje/ofertë
Dërgo porosi
Telefoni:
500

Ku ndodhemi
Fotografitë
Kategoritë tjera:
Shërbime profesionale » Tjetër