Apartment ne plazh golem
Tel: 067 644 4337 (Call)
Golem Durres
Mitrovicë, 0042
Rreth nesh
Ne plazhin e Durresit tek Perroi i Agait SHITET Ose jepet me qera 600$ ne muaj shtepi 3 kate me siperfaqe ndertimi 480 m2 dhe siperfaqe trualli 500 m2. 
Ndertesa perbehet nga:
Kati 1: Garazhd dhe garsoniere me siperfaqe 160 m2.
Kati 2: Ambjent ndenje gatim ngrenie, 3 dhoma gjumi, korridor te madh, tualet dhe 4 ballkone me siperfaqe 160 m2.
Kati 3: 4 dhoma gjumi, 4 tualete,4 ballkone dhe korridor te madh me siperfaqe 160 m2.
Banesa ka dhe nje oborr te gjelberuar shplodhes .
Cmimi 210.000 euro.
Shpallje dhe oferta
Nuk ka asnjë shpallje/ofertë nga Apartment ne plazh golem
Shto shpallje/ofertë
Dërgo porosi
Telefoni:
500

Ku ndodhemi
Fotografitë
Nuk ka asnjë fotografi nga Apartment ne plazh golem
Shto fotografi
Kategoritë tjera:
Shtëpi dhe prona » Patundshmëri