Apple Retina MacBook Pro 15 "B
Deçan,
Rreth nesh
Dell XPS 13 9370 (2018) with i7 8550U, 8GB RAM, 4K Touchscreen, 256GB PCIe SSD


ROG GL702VI-WB74 17.3" 120Hz Notebook i7-7700HQ 16GB 1TB HDD 256GB SSD GTX 1080LENOVO YOGA 920 8thGen I7-8550U 13.9" Screen 16GB RAM_1TB SSDApple Retina MacBook Pro 15 "Bar Touch ID 3.1ghz i7 16gb 1TB


Acer Predator Helios 300 17.3" FULL HD 1080 SCREEN


LENOVO THINKSTATION P710 XEON E5-2650 V4 2.2GHZ 32GB DDR4 2-2TB DVDRW W10 - NEWFor Purchases & Inquiries Contact Us For More Information...


E-mail:
Shpallje dhe oferta
Nuk ka asnjë shpallje/ofertë nga Apple Retina MacBook Pro 15 "B
Shto shpallje/ofertë
Dërgo porosi
Telefoni:
500

Ku ndodhemi
Fotografitë
Nuk ka asnjë fotografi nga Apple Retina MacBook Pro 15 "B
Shto fotografi
Kategoritë tjera:
Elektronikë » Kompjuterike