Canon EOS 5D Mark III 22.3MP D
Tel: 447452264959 (Call)
united kingdom
Burim, 9140
Rreth nesh
Canon EOS 5D Mark III 22.3MP Digital SLR Camera

Udhëzues Përdorues


markë Canon
Model 5D Mark III

Karakteristikat kryesore
Camera Lloji Digital SLR
Sensor Rezoluta 22.3MP
Madhësia e ekranit 3.2 "

Për inqury të mëtejshëm në lidhje me parcelën dhe Promo ju lutem kontaktoni me të dhënat më poshtë.

skype: unbetable.sales1
Email: [email protected]
Numri Whatsap: +447452264959
Shpallje dhe oferta
Nuk ka asnjë shpallje/ofertë nga Canon EOS 5D Mark III 22.3MP D
Shto shpallje/ofertë
Dërgo porosi
Telefoni:
500

Ku ndodhemi
Fotografitë
Nuk ka asnjë fotografi nga Canon EOS 5D Mark III 22.3MP D
Shto fotografi
Orari i punës
Ditet Nga ora Neri ne oren
e martë 01:30 01:00
Kategoritë tjera:
Elektronikë » TV audio & video