KOPANIA-PER PASTRIM-EXTRA
Tel: 049714060 (Call)
viliam voker
Pejë,
Rreth nesh
kompania extra per pastrim.bejm pastrim shtepive-objekte-lokale-etj.bejm montimin e tapetave.si dhe bejm pastrimin e gejave[kauqat].bejm pastrim komforit veturave.te gjitha keto me shapona[bari] nga gjermonia.me qmime me te volishem ne rajon.ju mir presim.tel;045-405531 -049-714060
Shpallje dhe oferta
Nuk ka asnjë shpallje/ofertë nga KOPANIA-PER PASTRIM-EXTRA
Shto shpallje/ofertë
Dërgo porosi
Telefoni:
500

Ku ndodhemi
Fotografitë