Biznese të ndryshme

 • Alberti Të gjitha ndërmarrjeve apo individëve të cilët merren me aktivitetin moler, apo për lyerjen e
  5731 vizita nga 22.03.2007

 • Profi Pack Fabrika per prodhimin e thaseve dhe cantave te letres Profi Pack ne Mitrovice ofron thase te gjitha
  75 vizita nga 21.02.2014

 • JETA E RE
  1194 vizita nga 11.05.2010

 • REX Automobile Auto Mekanik, Auto Shërbime, Auto Sallon, Auto pjesë Auto Servis
  987 vizita nga 08.07.2011

 • Graniti Themeluar që në vitin 1980 kompania Graniti ka krijuar një standard të ri në aspektin e cilësisë dhe stilit unik. Kompania Graniti ka një staf profesionist të cilët punojnë vazhdimisht në ngritjen e cilësisë dhe shërbimit të mire.

  Kompania jonë është e ndare në disa profile si: Mobilieri, Tekstil, Material Elektrik dhe Ndërtimtari.

  Ndërmarrja Prodhuese Graniti ka një traditë pune rreth 30 vjeçare, dhe gjatë kësaj kohe ka prodhuar produkte të cilësisë së lartë për klient të ndryshëm duke filluar nga institucionet kryesore të vendit, organizata, biznese e deri tek klientët civil.

  Tani kompania Graniti ka fituar besimin e klientëve duke ju ofruar gjithmonë produkte të cilësisë së lartë. Për këtë qëllim Kompania jonë ka punuar shumë, dhe në fund ka bërë edhe standardizimin me ISO-IQNET (Certifikim nga Bashkimi Evropian) me qëllim të avancimit të nivelit të shërbimeve dhe cilësisë së produkteve.

  Të gjitha prodhimet në Kompaninë Graniti bëhen prej druri, ose prej materialeve që kanë prejardhje nga druri, mediapani, etj. E gjithë lënda e parë importohet nga jashtë, kryesisht prej firmës ‘Dor’ dhe ‘Perezo’ nga Italia. Në këtë faqe ju do të gjeni informacionet ba

  5200 vizita nga 07.08.2008
Biznese te rejat
 • NTP "RIZA-POGRAGJA" Me kete veprimtari merremi qe nga viti 1990 e gjere me sot, kryesisht merremi me prodhimin e te
  18.04.2014 09:18MD

 • Skele Piramida Bëjmë montimin e skeleve ne objekte te ndryshme te banimit,objekteve te firmave, objekteve te fabirkave sallave e deri tek binat per mbramje muzikore dhe aktivitete te ndryshme... Me pervoje shume vjeqare ne perendim, tani edhe ne Kosove. Ju mirëpresim... https://www.facebook.com/pages/skele-PIRAMIDA/1397336193821955
  16.04.2014 10:00MD

 • Globe Globe tani dhe ne Kosove - Hap dyqanin e pare ekskluziv ku mund te gjeni gjithcka per shtepine tuaj
  13.04.2014 11:22PD
 • Freskija .Vllezrit Nitaj shesim gjitha llojet e maqinav per mishtore .te gjitha jon te importume nga zvicrr .mund te na
  12.04.2014 04:03MD

 • Martesa Jone Xhirime Profesionale kamera ne te gjithe Kosoven 044 580 720 Oferta speciale me çmime të volitshme. Xhirime Profesionale me 1,2,3 apo4 kamera ne te gjithe Kosoven. Dasma Fejesa Evente të ndryshme Fotografi Momentet me te bukura nga disa xhirime tonat: http://youtu.be/74mwlOEUmV4 http://www.youtube.com/watch?v=MuO0_AJyvxU&feature=c4-overview&list=UUyzP0dcrzJeJP1BwDc_vR2A https://www.youtube.com/watch?v=WJfIQPApOsE Faqja jone zyrtare ne Facebook: https://www.facebook.com/martesajone
  06.04.2014 03:22MD
Shpallje dhe oferta
 • Panorama
  800,00 EUR m2
  12.01.2014
 • Xhirime në Dasma për vitin 2013
  250 €
  29.07.2013
 • Oferta e Prillit
  110 €
  31.03.2014
 • Banesa ne shitje ne kompleksin me te ri Blerti
  840 €
  05.05.2013
 • Oferte Speciale
  Me Marrëveshje
  25.05.2013
 • Sipas qyteteve
  Bizneet sipas kategorive