Banesa ne shitje ne kompleksin me te ri Blerti
Vendose në Facebook Ndrysho shpalljen
840 €
Publikuar nga Blerti
Me 05.05.2013
Banesa ne shitje ne kompleksin me te ri i cili fillon te ndertohet se shpejti nga kompania LESNA me 77.77m² ku ka Sallon me Kuzhin, Ballkon, Banjo dhe 2 Dhoma e Gjumit. Banesa ka oxhak. Mundesi per blerjes ndarazi, edhe te Depos/Bodrumit si dhe Vend-Parkimit. Sherbim te Pastrimit dhe Mirembajtjes i rregullt, disa here ne jave, Mirembajtje e Hapesirave Gjelbruese, Lojra dhe vend Rekreacion per Femije e te Rritur. Kompleksi perfundon brenda afatit 1 vit e gjysme / max 2 vite. Mundesi te ndryshme
Tel: 045 746 746
Telefoni:
500

Shpallje tjera nga Blerti